Tą część naszej oferty kierujemy do Was drodzy rodzice.Spodziewacie się przyjścia na świat dziecka, przyszła mama nabrała już ciążowych krągłości, przyszły tata wciąż w skowronkach, oboje nosicie koszulki w stylu: “BĘDĘ TATĄ” lub “BĘDĘ MAMĄ” – tak, dla Was idealna będzie tzw. sesja z brzuszkiem.
Wasza rodzina już się powiększyła, na świat przyszedł długo oczekiwany maluch, oczko w głowie i duma młodych rodziców. Jesteście wiecznie zmęczeni, z podkrążonymi oczami w swoich upaćkanych T-shirt’ach w stylu: “SUPER TATA” lub “SUPER MAMA” – tak, dla Was idealna będzie sesja rodzina, oczywiście obowiązkowo z makijażem lub korektą dla rodziców :)
Pociecha już trochę podrosła, jest ciekawa świata. Na widok swoich rodziców uśmiecha się od ucha do ucha. Wyrósł już pierwszy ząb, pojawiły się zalążki fryzury – tak, dla Was idealna będzie sesja dziecięca.
Nasze sesje zdjęciowe realizowane są w zaaranżowanym środowisku, najlepiej w miejscu gdzie maluch najlepiej się czuje i jest najbardziej naturalny, czyli w domu rodzinnym bądź, jeśli pogoda pozwoli, w plenerze. Służymy pomocą przy zaplanowaniu konkretnej stylizacji oraz wyborze odpowiedniego miejsca sesji.
Wszystko to w miłej i przyjemnej atmosferze i zupełnie bez stresu.
na naszą podstawową ofertę sesji dziecięcych i rodzinnych składają się:
  • sesja zdjęciowa trwająca około 2 godzin,
  • minimum 40 zdjęć po obróbce komputerowej w pełnym formacie, gotowych do wywołania,
  • minimum 40 zdjęć po obróbce komputerowej, przygotowanych na potrzeby ich publikacji w internecie,
  • płyta DVD/CD zapakowana w pudełko wraz z obwolutą.
dodatkowe opcje:
  • odbitki na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 13×18 lub innym,
  • wysokiej jakości tradycyjny album fotograficzny,
  • odbitki na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 30×40 w antyramie,
  • makijaż lub korekta rodziców.
A więc drodzy rodzicie, nie zwlekajcie i skontaktujcie się z nami, te piękne chwile niestety szybko przeminą, zdjęcia zaś pozostaną :)

PORTFOLIO

sesje dziecięce i rodzinne