Tą część naszej oferty kierujemy do was przyszli Nowożeńcy.
Chcecie aby Wasze zdjęcia były jedyne w swoim rodzaju, chcecie zobaczyć na nich wszystkie chwile i emocje, które wraz z Wami i Waszymi gośćmi składają się na wspomnienie tego jakże ważnego dla Was dnia, chcecie powracać do nich wielokrotnie i za każdym razem odkrywać w nich coś nowego – zatem zdajcie się na nas i skorzystajcie z naszej oferty ślubnej.
Fotoreportaże ślubne zawsze realizowane są w duecie, na „dwa aparaty”. To nie tylko dwa różne punkty widzenia, ale co bardziej istotne, możliwość bycia w tym samym czasie w dwóch różnych miejscach. Pozwala nam to realizować na raz dwa oddzielne fotoreportaże z równolegle odbywających się wydarzeń np. z przygotowań w domu Panny Młodej i z przygotowań w domu Pana Młodego.
Do naszej pracy zawsze podchodzimy z najwyższą starannością oraz pełnym profesjonalizmem. W czasie realizacji fotoreportażu stajemy się jak najmniej widoczni i nie narzucamy się swoja obecnością.
Staramy się nie powielać istniejących wzorców, zawsze szukamy innego i oryginalnego pomysłu, jak najbardziej dopasowanego do konkretnej sytuacji i zastanych warunków. Wszystko to dla Was przyszli Nowożeńcy, aby zaskoczyć Was nieszablonowymi kadrami i stworzyć dla Was niepowtarzalne fotografie.
Szczególnie polecamy sesje narzeczeńskie i ślubne, w czasie których chętnie realizujemy wszystkie, nawet najbardziej szalone pomysły – im bardziej zwariowana koncepcja, tym lepiej :) – jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Nasze sesje ślubne odbywają się w oddzielny dzień i w miejscu dobranym pod konkretna Parę Młodą. Nie ma żadnych ograniczeń odnośnie lokalizacji miejsca zdjęć – to kwestia indywidualnych ustaleń z Wami. :)
Na naszą ofertę ślubną składają się następujące elementy:
 • sesja narzeczeńska w oddzielnym dniu,
 • fotoreportaż z wizyty u fryzjera i/lub wykonania makijażu,
 • fotoreportaż z przygotowań w domu Panny Młodej i/lub Pana Młodego,
 • fotoreportaż z błogosławieństwa oraz wyjazdu do ślubu,
 • fotoreportaż z ceremonii ślubnej w kościele bądź USC,
 • fotoreportaż z życzeń po ceremonii ślubnej,
 • fotoreportaż z zabawy weselnej do końca oczepin lub do około 1:30,
 • sesja ślubna w oddzielnym dniu.
W ramach świadczonej usługi możecie otrzymać od nas:
 • zdjęcia po obróbce komputerowej w pełnym formacie, gotowe do wywołania,
 • zdjęcia po obróbce komputerowej, przygotowane na potrzeby ich publikacji w internecie,
 • materiał dodatkowy w postaci wszystkich zrobionych zdjęć w pełnym formacie (zdjęcia nie poddane obróbce komputerowej),
 • odbitki na wysokiej jakości papierze fotograficznym,
 • ekskluzywny album tradycyjny na zdjęcia wklejane,
 • wydruki wielkoformatowe, obrazy na płótnie.
Z racji tego, że pochodzimy z Kielc głównie fotografujemy na terenie czterech województw: świętokrzyskiego, małopolskiego, łódzkiego oraz mazowieckiego. Niemniej jednak nie ograniczamy się terytorialnie i będąc mobilni, chętnie realizujemy zlecenia na terenie całej Polski. Główne miasta które są przez nas obsługiwane to: Kielce, Kraków, Łódź, Warszawa, Radom, Starachowice, Sandomierz i inne – lista stale rośnie i chętnie poszerzymy ją i o Twoje miasto.
Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty uzyskacie kontaktując się z nami.
Zapraszamy do wysłania zapytania lub kontaktu telefonicznego.
Wysyłając zapytanie pamiętajcie proszę o podaniu terminu uroczystości oraz jej lokalizacji – na tej podstawie będziemy mogli odesłać bardziej szczegółową ofertę.
A więc moi drodzy przyszli Nowożeńcy, nie zwlekajcie już dłużej i pytajcie o wolne terminy :)

PORTFOLIO

fotoreportaż ślubny i plener ślubny

 
fotografia ślubna
 
fotografia ślubna
 
fotografia ślubna
 
fotografia ślubna